Сумські депутати виділили тролейбусникам понад 7 мільйонів гривень

16 лютого під час позачергової сесії міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до бюджету на 2016 рік.

За цим документом КП «Електроавтотранс» отримає з міського бюджету понад 7 млн грн: 2,2 млн грн – фінансова підтримка; 5,4 млн грн – на поповнення статутного капіталу комунального підприємства.

Як повідомила бухгалтер підприємства, із наданих комунальному перевізнику 2,2 млн грн, 1,1 млн грн піде на погашення заборгованості із заробітної плати, 567,6 тис. грн – за електроенергію, 315,6 тис. грн – на сплату ЄСВ, 269,4 тис. грн – ПДФО, 1,6 тис. грн – військового збору. Це, зазначила представник КП «Електроавтотранс», дозволить комунальному підприємству закрити борги із зарплати та сплати податків за січень і ліквідувати заборгованість за електроенергію за грудень.

5,4 млн грн спрямують на тендер із закупівлі автобусів, процедура по якому розпочалась минулого року. Тоді ці кошти були передбачені в бюджеті. Проте, так як до цього часу вони використані не були, знаходилися у вільному залишку.

Нагадаємо, колишній міський голова Геннадій Мінаєв обіцяв подати до суду на Сумську міськраду у випадку прийняття цього рішення.

Поділитися в соціальних мережах: