«Сумські стіни» вимагають від міського голови увімкнути ліфти

Схоже, мешканцям 10 мікрорайону увірвався терпець. Люди почали залишати категоричні послання міському голові на фасадах будинків із вимогою увімкнути ліфти. Проблема непрацюючих ліфтів у обласному центрі вже давно перейшла до розряду наболілих, прокоментував послання сумчан голова фракції Опозиційного блоку в облраді Олександр Стрельченко.

«Люди постійно стають заручниками байдужості Лисенка та його «білосердечної» команди. Вдумайтесь: у більшій частині Сум не працюють підйомники. Люди вже не знають як достукатися до влади. Ось почали писати на будинках, а це говорить, що у суспільстві підвищується невдоволення», — зауважив депутат і додав, що дороги – не одна кричуща проблема міста, якій слід приділяти таку посилену увагу.

Олександр Стрельченко нагадав, що для мешканців будинків по вул. І.Сірка, 35 та Інтернаціоналістів, 17 проблема непрацюючого ліфта й досі залишається актуальною, хоча питання було порушено давно.

Крім типової чиновницької відписки-відповіді діло далі так і не пішло. Олександр Стрельченко порадив міському голові Лисенку переглянути підходи до роботи і звернути увагу на проблеми людей, бо на наступних виборах піар ВО «Батьківщина» із так званими євродворами вдруге може не спрацювати.

 

14341879_1071266789609434_1556787502_n

Поділитися в соціальних мережах: