Сумський Опозиційний блок – владі: припиніть соціальний геноцид українців

Депутат Сумської облради від Опозиційного блоку Микола Войтенко розкритикував рішення влади щодо відміни державного регулювання націнок на основні соціальні продукти харчування.

Через такий непоміркований крок, каже політик, ціни на соціальні продукти почали «йти» вгору – людям доведеться віддавати тепер на 20-30% більше, ніж раніше . «Після відміни державного регулювання ціни на основні соціальні продукти харчування вже збільшилися на 20-30%. «Вільне плавання» призвело до різкого стрибка цін на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби, молоко, сир, сметану, масло, а також курячі яйця», — констатував Микола Войтенко.

За його словами, така ситуація не вселяє надії на краще, адже незабаром – опалювальний сезон, і людям знову доведеться віддавати основну частину свого мізерного доходу на сплату грабіжницьких комунальних тарифів. Відтак Микола Войтенко закликав владу припинити соціальний геноцид українців, бо більше люди не витримають таких шокових фінансових експериментів.

dsc41912

 

 

Поділитися в соціальних мережах: