У Глухові понад півроку вагалися, чи потрібна пішохідна доріжка на автомості

48

У Глухові облаштовують пішохідну доріжку на автомобільному мосту, який є частиною однієї з вулиць.

Роботи почалися після проведення місцевою владою тендерів і визначення підрядника. Однак в опозиції твердять, що тендер був непрозорим, а звернення щодо необхідності благоустрою було направлено в мерії ще у серпні минулого року і до цього часу залишалося без реагування.

49

За словами депутата Глухівської міськради Андрія Карлова («Українське об’єднання патріотів – УКРОП»), свого часу до нього звернулися громадяни, що проживають по вул. Терещенків, Горького, Суворова з проханням сприяти облаштуванню пішохідної доріжки по мосту.

«Відповідно до законодавства, я звернувся до мера міста пана Мішеля із проханням вжити необхідних заходів щодо облаштування цієї пішохідної доріжки, щоб пішоходи не ризикували попасти під колеса авто. У десятиденний строк, як і належить, очікував на відповідь про результати розгляду мого звернення. Але марно. Тоді, восени 16-го року влада не помітила проблеми і не відповіла на звернення. Жодної реакції ми не отримали, хоча йдеться не лише про благоустрій, а й про безпеку дорожнього руху», – розповідає укропівець.

Ситуацію коментує і депутат Сумської облради Марія Коняєва: «Це чудовий приклад безгосподарності місцевої глухівської влади. Мало того, що в оточенні пана Терещенка займаються інтриганством замість опікуватись розвитком міста. Навіть коли вказуєш владі на існуючі проблеми – в мерії по півроку й більше не можуть руки дійти не те що до реальних дій, а до звичайного паперового документа».

Наразі в Глухівському УКРОПі позитивно сприйняли, що їхнє минулорічне звернення до влади нарешті дало практичний результат – хоч і зі значним запізненням.

50

Поділитися в соціальних мережах: