У Глухові запрацює публічний літній кінотеатр

8

У сквері імені Тараса Шевченка у центрі райцентру щовечора на вихідні та свята показуватимуть кіно на спеціально встановленому екрані.

За словами активістів, які ще торік спробували влаштувати у середмісті літній кінотеатр, цього року технічні нюанси проекту допомогли вирішити місцеві лідери «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

Зокрема, укропівці подарували для нового популярного місця вечірнього відпочинку кіноекран. Вже у п’ятницю у сквері відбудеться перший цього року кіносеанс.

«Ми з командою молоді щиро вдячні усім, хто зробив наш проект літньої кіноестради під відкритим небом можливим. Завдяки депутату Сумської обласної ради Марії Коняєвій та депутату міськради Андрію Карлову у нас тепер є кіноекран. За декілька днів ми відкриємо другий сезон нашої кіноекстради», — розповів активіст Павло Панков, який минулого року започаткував у Глухові безкоштовний кінотеатр просто неба.

9

«В нашому місті бракує місць, де кожен, незалежно від статків, міг би відпочити. А ця ідея публічного літнього кінотеатру як раз і покликана зробити доступним цікавий та змістовний відпочинок для кожного. Тож коли до нас в УКРОП звернулись автори ідеї по допомогу — ми не вагаючись пішли назустріч. Тепер чекаємо на вихідні, щоб завітати на кіносеанс», — говорить Марія Коняєва.

10

Поділитися в соціальних мережах: