У США Микола Клочко домовлявся про укріплення кордону з Росією

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко під час зустрічі з представниками Держдепартаменту США у Вашингтоні наголосив на важливості зміцнення кордону Сумської області з Російською Федерацією. Американські політики позитивно сприйняли меседж про те, що кордон України з Росією в межах Сумщини невдовзі буде кордоном ЄС з РФ.   

За словами керівника області, під час спілкування з конгресменами і сенаторами досягнуто домовленостей про співпрацю в оновленні матеріально-технічної бази сумських прикордонників.

«Звичайно, процедурно відразу дуже складно це реалізувати, але у разі позитивного вирішення питання, Сумщина в рамках допомоги Україні у 2017 році може окремо розраховувати на підтримку, як стратегічна та прикордонна область», – зазначив Микола Клочко.

Торік згідно з планом левова частка ресурсів, передбачених для облаштування державного кордону, була спрямована до Чернігівської та Харківської областей. Фінансування заходів в межах ділянки сумського кордону Урядом заплановано на 2016 рік.

Губернатор запевнив, що тримає на контролі питання забезпечення належного рівня охорони та укріплення рубежів. Наразі облдержадмінстрація разом із прикордонниками працює над врегулюванням земельних питань, щоб мати законні підстави для подальшого укріплення кордону.

Поділитися в соціальних мережах: