У Сумах попри нагальну потребу не ремонтують покрівлю та електромережі багатоповерхівки

10

До Сумського УКРОПу звернулися мешканці будинку, що по вул. Інтернаціоналістів, 6: він терміново потребує капітального ремонту покрівлі і реконструкції внутрішньобудинкових електромереж, але роботи не проводяться.

Містяни звернулися по допомогу до  «Українського об’єднання патріотів — УКРОП». Партійці під час зустрічі з ними з’ясували, що люди вкрай обурені бездіяльністю ЖЕКа.

«Нещодавно було проведено низку обстежень будинку. Під час обстеження покрівлі спеціалісти дійшли висновку, що в кожному з чотирьох під’їздів слід провести ремонт від 60 до 100 відсотків її загальної площі. Наразі необхідний капітальний ремонт покрівлі, але грошей у мешканців будинку на придбання покрівельного матеріалу немає», — говорить один з активістів-укропівців Олександр Гриценюк.

11

Спеціалісти, що проводили контрольно-вимірювальні роботи на Інтернаціоналістів, 6, виявили також, що електричні мережі в будинку застарілі і не відповідають реальним навантаженням — кондиціонери, електроплити, жарочні шкафи, пральні машини в десятки разів перенавантажують мережі. А встановлені в розподільчих поверхневмих щитках пакетні та автоматичні вимикачі вже давно не відповідають вимогам та потребують заміни.

«Це означає, що в кожній квартирі не можна одночасно включати двох або більше електроприладів, що в сучасних умовах практично нереально. Тож реконструкція внутрішньобудинкових мереж є терміново необхідною», — переказують висновок експертів місцеві мешканці.

13

Наразі укропівці вирішили виступити комунікатором між містянами та мерією.

За словами голови фракції УКРОПу в Сумській облраді Владислава Лугового, партійці передадуть в Сумську мерію зібрані мешканцями підписи з вимогою до міської влади забезпечити капремонт покрівлі та реконструкцію електромереж в цій багатоповерхівці.

«Залежно від того, як відреагують чиновники на колективний голос людей, ми будемо зустрічатися з мером обласного центру. Люди вже зараз налаштовані рішуче. Ми зробимо зі свого боку все, щоб привернути увагу до їхньої проблеми, а справа влади — терміново вирішити її», — коментує Владислав Луговий.

12

На правах реклами

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: