У Сумах замість ринку на Кондратьєва добудують дитсадок

Земельна ділянка біля дитсадка «Калинка» по вул. Г. Кондратьєва у Сумах вже кілька років є проблемної для місцевих жителів.

«Територія захаращена, недоглянута. Але ж можна знайти більш ефективне застосування. На весь житловий масив тільки 2 дитячі садки. Замість торгових лотків можна поставити ігрові павільйони для вихованців «Калинки», — вважають представники батьківського комітету, чиї діти відвідують дитсадок №3 на вул. Г. Кондратьєва.

«Борг по оренді на сьогоднішній день перевищує 160 тис. грн.», — акцентує увагу директор департаменту ресурсних платежів Сумської міської ради Юрій Клименко.

Сам бізнесмен обіцяв найближчим часом привести інвестора, який, за його словами, і борг погасить, і упорядкує територію.

Свою позицію висловив депутат від фракції «Самопоміч» Олександр Зименко: «Чи спілкувалися Ви з громадянами? Чи зважати на їхню думку взагалі не потрібно? Ви взяли приміщення в оренду, але не сплачуєте гроші, заборгованість росте з кожним днем. Громада цього району неодноразово скаржилась на тотальну антісанітарію на території садочку. Люди проти того, щоб біля дитсадка був ринок».

Депутати прийняли рішення на користь дітей. За рішенням сесії Сумської міськради, незабаром на місці занедбаної території ринку з’являться гойдалки і павільйони.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: