Від введення візового режиму з Росією постраждають сотні тисяч українців

Депутат обласної ради від Опозиційного блоку Андрій Грек вважає необґрунтованими заяви голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо введення візового режиму з Росією.

Він говорить, що в односторонньому порядку такі дії не можливі, отже РФ повинна бути зробити «крок назустріч». І від цього тоді постраждають не депутати і міністри, а мільйони простих українців, які намагаються прогодувати свої сім’ї.

«Ми живемо в прикордонній області і у нас величезна кількість родинних зв’язків у прикордонні. Тому нам, як нікому, прийдеться відчути такі «новації» на собі. Адже для того, аби провідати рідних чи поїхати на Пасхальні свята на могилку до родичів у РФ, прийдеться отримувати візи. Це не нормально!», – вважає депутат.

Росіяни і так, завдяки політиці нинішньої влади, давно перестали їздити в Україну. Через це і бізнес, і економіка країни втратили мільйони доларів – туризм, малий і середній бізнес і т.д. Компенсувати ці витрати нікому.

«Нинішня влада продовжує створювати додаткові труднощі людям. Наголошуючи на європейському курсі країни, вона робить все навпаки. Адже на Заході політика будується навколо життя кожної простої сім’ї, а в нас про людей думають в останню чергу, – говорить опозиціонер. – Нині в Росії працює кілька мільйонів наших співгромадян. Для багатьох українських сімей робота в РФ – єдиний спосіб виживання. У разі введення дзеркальних заходів з боку РФ сотні тисяч сімей українців опиняться без заробітків. Готова Україна їх працевлаштувати? Питання риторичне».

dsc_8056

Поділитися в соціальних мережах: