Винні у зриві опалювального сезону на Сумщині мають відповідати персонально

На цьому під час апаратної наради наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, коментуючи питання щодо абсолютної неготовності до зими КП «Паливкомуненерго» «Ми розуміємо, що зима не буде чекати, і ми робитимемо все для того, щоб заклади освіти й медицини, котельні яких знаходяться на балансі «Паливкомуненерго» були з теплом в цей опалювальний сезон, – зазначив очільник області. – Ми будемо звертатися до депутатів обласної ради з тим, щоб вони також підіймали це питання, в тому числі й на сесії обласної ради. Крім того, наразі мені особисто не зрозуміло, чому голова обласної ради не звернувся до правоохоронних органів щодо цього питання. Ми ж звернемося обов’язково. Адже люди, які поставили під загрозу опалювальний сезон, мають відповідати в рамках закону».

Загалом же Сумщина готова до опалювального сезону на 99%. Про це голові облдержадміністрації доповів начальник управління житлово- комунального господарства Олексій МАКАРЮК. Але, наприклад, по Сумах ще тривають роботи з підготовки у 77 будинках.

«Область до зими підготувалася непогано. Це, до речі, відзначив і Міністр інфраструктури України Володимир ОМЕЛЯН, – підкреслив Микола Клочко. – Крім міста Суми, область фактично готова повністю. Але я отримав обіцянку від керівництва міста, що все буде зроблено вчасно. І 6 жовтня, сподіваюся, ми про це почуємо на колегії. Ми, обласна державна адміністрація та профільний департамент, зі свого боку допомагаємо всіма доступними нам засобами, щоб місто Суми також вчасно розпочало опалювальний сезон. Я вірю в те, що міський голова відповідально поставиться до цього, його заступники та управління зроблять усе для того, щоб опалювальний сезон в обласному центрі розпочався вчасно і без проблем».

2090

Поділитися в соціальних мережах: