Як в Україні борються із опозицією

«За всіма останніми рейтингами і соціологічними опитуваннями Опозиційний блок тримає лідерство по виборам до Верховної Ради. Такі показники не до вподоби опонентам, тому зараз почалися своєрідні переслідування членів партії», — каже лідер обласної організації Опозиційного блоку, депутат обласної ради Олександр Стрельченко. На його думку, таким чином, влада намагається звести рахунки з Опоблоком за його принципову позицію і критику керівництва країни. Влада відволікає увагу народу від своїх провалів і вирішує тільки одну задачу — власного збагачення. А «крайніх» намагається знайти в лавах опозиціонерів.

«У той час коли в країні зростає злочинність, падає економіка, злетіли тарифи, триває війна, яка забирає життя людей, Опозиційний блок — єдина політична сила, яка захищає простих українців і намагається утримати нашу країну від розпаду і хаосу. Це, звичайно ж, не подобається владі, і тому почалися спроби залякати опозицію», — говорить Олександр Стрельченко. Він вважає методи, якими борються з його політичною силою, — не прийнятними для нормального демократичного суспільства.

«Коли підпалюють канали, пускають в хід кулаки і погрози, намагаються залякати зняттям депутатської недоторканності — наша країна стає посміховиськом для всього світу. Потрібно, навпаки, — працювати, піднімати імідж України, повертати людям стабільність і достаток. Це саме ті фактори, над якими працює Опозиційний блок», — підсумував Олександр Стрельченко.

 

Поділитися в соціальних мережах: