Юрій Чмирь: Влада має стимулювати розвиток бізнесу, а не вбивати підприємців непідйомними штрафами

«Влада має стимулювати розвиток бізнесу, а не вбивати підприємців непідйомними штрафами», — упевнений екс-губернатор Сумщини, а нині депутат Сумської обласної ради від фракції «Відродження» Юрій Чмирь.

«З підвищенням мінімальної зарплати з початку року в кілька разів зросли і суми штрафів для підприємців. Зокрема тепер, якщо бізнесмен офіційно не оформлятиме своїх робітників і приховуватиме зарплату в конвертах, його оштрафують на 320 тисяч гривень — 100-кратний розмір мінімальної зарплати. У той же час будь-яких нових можливостей для ведення бізнесу в Україні не створюють.

Такі виключно каральні кроки стосовно бізнесу можуть стати для нього пагубними. Це політика виживання, і вона призведе до закриття багатьох підприємств.

Сьогодні влада повинна не карати, а навпаки створювати пільгові умови для середніх та малих підприємств, щоб у цей непростий час підтримати бізнес — тих людей, які сплачують податки в бюджет і дають робочі місця. І підтримувати в тому числі шляхом зниження фіскального тиску», — наголошує Юрій Чмирь.

Нагадаємо, за часів губернаторства Юрія Чмиря на Сумщині було створене єдине інвестиційне вікно, яке дозволяло інвесторам вести бізнес за спрощеною дозвільною системою. Це давало змогу залучати в область значні фінансові ресурси, завдяки чому щороку на Сумщині відкривалося кілька великих підприємств.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: