Юрій Чмирь заявив про політичне переслідування через відмову партії «Відродження» голосувати за грабіжницькі реформи влади

Зранку до квартири екс-губернатора Сумщини Юрія Чмиря увірвалися з обшуком. Перевірок зазнали й оселі ще деяких депутатів з партії «Відродження».

Сумська організація партії майже у повному складі прийшла до будівлі обласної прокуратури. Голова партії спеціально приїхав до Сум, аби зробити заяву.

«Після того, як наша політична сила заявила, що виступає категорично проти убивчої медичної реформи, проти збільшення пенсійного віку та проти продажу земель, сьогодні вранці до моєї сім’ї увірвалися з обшуком.

Вважаю, що це пряма відповідь влади на мою політичну діяльність. Останнім часом я разом зі своїми однопартійцями виступали із заявами, спрямованими проти грабіжницьких реформ, які хоче провести діюча влада.

Ми засудили пенсійну реформу через те, що українці змушені будуть працювати на 5-10 років більше – вони просто не доживуть до пенсії. Ми засудили медичну реформу, бо закриття лікарень – це не реформа, а справжнє знищення медицини і бажання зробити її платною. Ми засудили продаж землі, бо це народне багатство, яке Україна може просто втратити і ми залишимося кріпаками у власній державі.

Владі це не сподобалося! По всій країні розпочався шалений тиск на представників нашої партії. З трибуни Верховної Ради голова партії «Відродження» Віктор Бондар заявив, що погрози набули системного характеру. Але ми не будемо мовчати!

Для мене важлива довіра людей – і ми продовжимо займати принципову позицію по збереженню і відродженню нашої держави!», — говорить голова сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь.

Поділитися в соціальних мережах: