Юрій Перепека порівняв сучасну Україну із Сомалі

Депутат Сумської міськради підтримав позицію українського політика Євгена Червоненка, який днями записав відеозвернення до всіх, хто причетний до блокади фур і, на його думку, до знищення цілої галузі міжнарожних автоперевезень:

Зсилаючись на слова Євгена Червоненка, депутат Перепека погоджується, що беззаконня, які, за його словами, вчиняють бандформування на транзитних дорогах України, — це свідчення того, що держава перетворилася на Сомалі. У тій країні, говорить депутат, пірати покривалися держдепом США і потрібні були для того, аби нападати на судна своїх геополітичних противників. Банди отримували інструкції, інформацію та виконували завдання, блокуючи або грабуючи те або інше судно. ЗМІ доносили потрібний сигнал тим, кому він призначався, а суспільство висловлювало своє обурення.
«Сегодня Украина — точная копия Сомали. Отмороженные придурки, бездельники и пьяницы сбитые в контролируемые из-за рубежа, при поддержке внутренних спецслужб — бандформирования, выполняют волю внешних игроков, уничтожая свою собственную страну. У меня вопрос: это и есть, то самое Европейское будущее? Если да, тогда мне ребята с вами не по пути», — написав Юрій Перепека на своїй сторінці у Фейсбук.

Поділитися в соціальних мережах: