За авторства Владислава Бухарєва прийнято надзвичайно важливий закон щодо створення національної системи кібербезпеки

29

Сьогодні, 5 жовтня, у другому читанні та в цілому прийнято надважливий в умовах гібридної війни, яку розвязав агресор, проект Закону України№2126а «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», співавтором якого є наш земляк, генерал-лейтенант, народний депутат України Владислав Бухарєв.

Метою цього надзвичайно важливого Закону України є створення національної системи кібербезпеки, яка має відповідати викликам сучасних війн.

Наступним важливим законопроектом у цій сфері є проект Закону України №2133а «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю». Авторами цього документу є генерали, народні депутати України Кожем’якін А.А., Король В.М., Бухарєв В.В., Паламарчук М.П.

З прийняттям вказаного проекту закону буде створено цілісну систему боротьби з кіберзлочинністю. Його давно чекають правоохоронні та спеціальні органи України. Отож, спільними зусиллями необхідно доопрацювати та прийнятий вказаний законопроект.

До слова, після прийняття парламентом законопроекту №2126а Владислав Бухарєв став беззаперечним лідером серед народних депутатів України від Сумщини по кількості прийнятих законопроектів. Зокрема, за теперішню каденцію Верховної Ради України восьмого скликання прийнято в цілому 10 законів за авторства народного обранця Владислава Бухарєва. Наступним по результативності (з великим відривом майже у два рази) із законотворчої діяльності є народні депутати від Сумської області О.Медуниця та І.Молоток. Прийнято лише по 6 законів їх авторства.

Поділитися в соціальних мережах: