Жіночий вплив на політику: чи посилять його гендерні квоти?

29

Представниці «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» взяли участь у конференції «Жіночій вибір», який у Маріуполі зібрав депутаток зі східних областей України.

«Ми розглянули питання посилення впливу жінок у політиці, об’єднання зусиль заради забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у політичному житті нашої держави та Східного регіону зокрема», — розповіла Алла Овчар, що представляла Краснопільський УКРОП.

Її колега з Кролевеччини Людмила Шевченко говорить: гендерні квоти показали, що жінки на виборних посадах здатні робити місцеве самоврядування міцнішим.

«Коли в 2015 році в Україні проходили місцеві вибори, партія УКРОП дотрималась гендерної квоти у 30%, а згодом наша робота в радах різних рівнів довела: жінки і в депутатському корпусі, і політичних структурах проявляють себе не гірше за чоловіків. А спілкуючись між собою, жінки-депутати з різних регіонів об’єднуються довкола вирішення проблем, характерних для різних громад».

За словами укропівки, під час форуму були проведені декілька тематичних панелей.

«Розглядаючи структуру і формування місцевих бюджетів, ми також поділились досвідом залучення позабюджетних коштів для розвитку міст. На прикладі Кролевецької міської ОТГ, в раді якої найбільшою фракцією є фракція УКРОПу, ми показали, як можна ефективно залучати грантові кошти та інвестиції», — додає депутатка.

Поділитися в соціальних мережах: