14-річній Ангеліні потрібні дороговартісні ліки та спеціальна їжа

Нашої допомоги потребує 14-річна Ангеліна Яцкевич. Дівчинка хворіє вже 4 роки, проте вірний діагноз їй змогли поставити лише 2 місяці тому, коли дитині стало зовсім зле.

У дівчинки неспецифічний виразковий коліт 2 стадії, середньо-важка форма, стадія загострення, ерозивний проктосигмоїдит, еритематозна гастродуоденопатія, поліпи антральних відділів шлунку, функціональні розлади жовчного міхура. Всі ці діагнози призводять до того, що у дитини зовсім не засвоюється їжа, і, для того, щоб жити, вона повинна щоденно приймати дороговартісні ліки і спеціальне лікувальне ентеральне харчування “Модулен”.

Одна 400-грамова банка такого харчування коштує 450 грн, і вистачає її на 2 дні, тобто, на місяць потрібно 15 банок “Модулену”.

За два місяці на обстеження та лікування родина вже витратила 25 тисяч гривень. На 3-місячний курс безперервного лікування, після якого дитина має увійти в ремісію, потрібно 72 тисячі гривень.

 

Це захмарні кошти для мами дівчинки – Світлани Яцкевич, яка працює медичною сестрою, і, рятуючи життя інших, працюючи у нічні зміни, на руки отримує 3700-4000 грн. (!!!)

 

Світлана говорить, що родичі вже допомогли, чим змогли, і більше немає у кого просити допомоги. Материнське серце розривається від болю, від того, що життя й здоров’я дитини залежить від того, чи знайде мама кошти на лікування… Дівчинка хворобливо худенька, адже їжа в її організмі не засвоюється, і дуже страждає: у ті дні, коли у родини немає грошей на ліки, стан Ангелінки різко погіршується, дитину мучать постійні різкі пекучі болі в животі, нудота.

Наразі Ангеліні оформлюють інвалідність, вона звільнена від фізкультури та вакцинації на невизначений час, що теж дуже непокоїть маму як медичного працівника.

Нещодавно дитину вчергове поклали до лікарні, бо до вже зазначених симптомів і проблем зі шлунково-кишковим трактом і травленням додалася інфільтрація та запалення м’яких тканин (без виходу), дуже сильно опух ніс і упродовж 5 днів трималася висока температура, через що довелося призначати додаткові антибіотики.

А сьогодні, 26 серпня, мамі дівчинки повідомили, що у Харківському інституті генетики Ангеліні можуть зробити інструментальне обстеження та аналізи, втім, це коштуватиме 10 тисяч гривень, які необхідно зібрати терміново.

Ангеліна з мамою вірять в те, що знайдуться у світі добрі люди, які не залишаться байдужими до її страждань і зможуть допомогти. Сумчани вже стільки разів доводили, що разом ми – сила, здатна творити добро і дарувати людям надію на одужання.

Будь ласка, не залишайтеся байдужими, допоможіть цій родині впоратися з бідою!

 

Картка мами: 4731 2196 1334 4344, Світлана Яцкевич.

 

Телефон мами: 095-890-53-44.

 

Поділитися в соціальних мережах: