17-річна путивлянка, що їхала на операцію, потрапила в ДТП і зараз в реанімації

У страшній аварії, що сталася вчора на Чернігівщині, загинуло троє мешканців Сумщини. Ще четверо наших земляків травмовані.В одному з автомобілів була Вікторія Панченко, 2003 р.н., та її мама. Дівчина у тяжкому стані перебуває у реанімації в Чернігівській лікарні.
На своїй сторінці у Facebook Ольга Бутова розповіла про важку ситуацію, в якій опинилася родина Панченків, і закликала допомогти цій сім’ї:
“Всіх небайдужих прошу дочитати цей пост до кінця!!!
Сталася трагедія і я закликаю усіх небайдужих допомогти!!!
16.12.2020 року сталася ДТП, в якій загинув наш земляк Павло Блінов. Він віз на операцію дівчинку Вікторію Панченко, 2003р.н. до м. Київ разом із мамою.
В результаті аварії дівчина потрапила до реанімації м. Чернігів і зараз у тяжкому стані. Разом з нею мама із травмами.
Допоможіть врятувати дівчину!!
Навіть Одна гривня може зберегти життя!!!!!
Картка матері Вікторії:

Панченко Вікторія Анатоліївна 5168757415166646

РЕПОСТ!!!!!!!!!!
P. S. На місці події загинули обидва водія: і 39-річний глухів’янин з Chery, і 44-річний мешканець Путивля, що керував Renault. Також на місці аварії загинув пасажир Chery – мешканець села Слоут Глухівського району 1973 року народження. Ще двоє пасажирів автомобіля Chery – 18-річний хлопець і 44-річний чоловік – отримали тілесні ушкодження. Обидва – із села Слоут.
У Renault тілесні травми отримала жінка 1979 року народження з Путивля і неповнолітня дівчина 2003 року народження, також мешканка Путивля”.

 

Поділитися в соціальних мережах: