33-річній сумчанці видалили родимку: тепер жінку треба рятувати

33-річна сумчанка Аліна Головко донедавна жила звичайним життям, виховувала синочка, працювала, будувала безліч планів на майбутнє. А зараз життя повернулося так, що без нашої допомоги їй не впоратися.
У 2017 році в онколікарні Аліні видалили родимку, на той момент ніякого лікування не призначали. Вже у 2020 році жінка виявила на тілі ущільнення і відразу після закінчення жорсткого карантину звернулася до лікарні, де пройшла обстеження УЗД, КТ та МРТ.

Діагноз шокував: «Меланома шкіри» з метастазуванням в легені та лімфовузли.

Лікування буде тривалим та важким: імунотерапія – найдорожча терапія, але тільки вона зможе допомогти при такому діагнозі. Один флакон призначеної Кітруди коштує 128 000 тис. грн., а їх треба 8 штук, а. це нереальна і захмарна сума для  сім’ї.
“Життя людини безцінне, а моє життя на даний момент коштує 1 024 000 грн. Але треба підійматися з колін і лікуватися заради свого 9-річного сина.
Безвихідь збиває з ніг, опускаються руки, паморочиться голова… Люди добрі, допоможіть, самій не впоратися ніяк.. будьте ангелами-охоронцями для для мене та мого синочка..
Сім’я та близькі зібрали вже на першу крапельницю. Все пройшло добре, організм прийняв препарат, тому надія є,що подолаємо хворобу”, – написала Аліна.

Будь ласка, допоможіть врятувати Аліну! Так, зараз всім дуже складно, і зайві гроші є далеко не в кожного, але це саме той випадок, коли, віддаючи, ви збагачуєтесь, адже немає нічого ціннішого за людське життя, і саме ви можете його зберегти!

Допомогти Аліні можна, перерахувавши будь-яку посильну для вас суму на картки:

🏦ПриватБанк
💳 5168 7573 3095 6634
Аліна Головко

🏦МОНОБАНК
💳 5375 4141 2002 9573

P.S. Усі виписки та результати обстежень Аліна надала до редакції.

Поділитися в соціальних мережах: