Анна Богомол просить допомогти врятувати матусю

Дочка 47-річної Олени Богомол просить про допомогу, у її матері важкий діагноз – недрібноклітинний рак легенів. Ліки коштують 137 тисяч гривень. Таких грошей, на жаль, у сім`ї немає.

“Уявіть, що життя найріднішої людини можна купити. Як цинічно й гірко це б не звучало. А тепер уявіть, як це, – сказати своїй мамі, що ми не зможемо купити чергову пачку “чарівних” таблеток і продовжити боротьбу,” – звертається до всіх небайдужих людей Анна.

Її мама бореться з хворобою, назва якої лякає більшість людей, – рак.

Влітку 2019 року була операція з видалення 1/3 частини правої легені, після чого 8 курсів болісної хіміотерапії, після якої обстеження показало, що пухлина в легенях залишилася, позитивної динаміки не спостерігається, а також з’явилися численні метастази в головний мозок.

Олена перенесла 5 курсів хіміотерапії, після нового протоколу їй призначили ще 2 курси. Але виявилось, що з мутацією ALK гена потрібно змінити лікування на таргетну терапію препаратом “Алекенза”. Її вартість – 137 тис. грн. Препарат необхідно приймати дуже тривалий час для того, щоб була позитивна динаміка.

“Таргетний препарат “Алекенза” дійсно працює. У мами з`явився апетит, потроху повертаються сили та активність. Ми віримо, що у нас все вийде. І виключно завдяки вам,”- розповідає Анна.

Допоможіть Анні врятувати рідну матусю, без якої вона не уявляє свого життя!

Карта Приватбанку

5168 7573 3182 7453 Богомол Анна Віталіївна

 

Поділитися в соціальних мережах: