“Подаруй Артурчику життя”: акція для небайдужих!

У кінці липня маленькому Артуру виповниться 2 роки. Він бореться з хворобою, яка лякає багатьох дорослих – рак крові. Для того, щоб врятувати хлопчику життя, необхідне лікування, яке коштує щонайменше 50 тисяч доларів.

Артур Деревицький – маленький хлопчик, який потребує допомоги. У нього рак крові. З початку лютого Артур переніс 3 блоки хіміотерапії, останній з яких був найінтенсивнішим. Під час відновлення стан хлопчика покращився, але йому досі важко. Щоб врятувати Артуру життя, необхідна трансплантація кісткового мозку.

“Після проходження хіміотерапії і досягнення ремісії, дитині необхідна трансплантація кісткового мозку. За результатами дослідження батьків у Білорусі та Україні, хлопчику потрібна трансплантація кістного мозку від донора, який не є родичем,” – розповідає Ніна Жукова, дитячий гематолог.

Україна тільки недавно почала робити операції такого типу. Тож найближче місце, де Артура можуть вилікувати, – Центр гематології та онкології у Білорусі. Спільними зусиллями, родина хлопчика зібрала 100 тисяч доларів, але цього недостатньо. Аби поїхати на лікування, потрібно зібрати ще 50% від суми.

Артур Деревицький відсвяткує 23 липня свій другий день народження. До цього свята батьки хлопчика організували флешмоб “Подаруй Артурчику життя”, у якому може взяти участь кожен небайдужий сумчанин. Подарувати Артуру щасливе майбутнє може кожен – достатньо лише відмовитись від пиріжка один день, а збережені кошти відіслати на банківську картку мами. Не будьте байдужими! Допоможемо маленькому Артурчику разом!

5158 7573 5528 7907 (ПриватБанк)

4149 4993 4699 7909 (ПриватБанк)

Деревицька Вікторія (мама Артура)

Поділитися в соціальних мережах: