БАНК «ТРАСТ» І EASYPAY ВИПУСТИЛИ КАРТКУ ДЛЯ ОПЛАТИ БЕЗ КОМІСІЇ

23 серпня завершилася спільна Акція Банку «ТРАСТ» та платіжної системи EasyPay, яка дозволяла всім без винятку клієнтам Банку «ТРАСТ» здійснювати платежі на сайті easypay.ua без комісії. За рік проведення Акції нашими загальними постійними партнерами стали понад 50 тис. Користувачів сайту, а оборот платежів перевищує 10 млн. грн. щомісяця.

У зв’язку з високою зацікавленістю з боку клієнтів до Акції ми розробили спільний продукт «Карта EasyPay», який на постійній основі пропонує власникам такої карти всі переваги проведеної Акції. Власники мають можливість здійснювати щомісячні платежі від оплати мобільного телефону до комунальних послуг та онлайн ігор без комісії (* за винятком операцій переведення на інші карти або придбання електронних грошей).

Ви можете замовити Карту EasyPay ко-бренд дизайну Visa Gold і ознайомитися з умовами обслуговування на сайті Банку або на сайті платіжної системи EasyPay

Карта буде Вам доставлена ??в будь-яке зручне для користувача місце.

Також, незважаючи на закінчення акції, поповнення будь-яких карт Банку «ТРАСТ», а також погашення кредитів і поповнення депозитних вкладів здійснюється на сайті easypay.ua, а також в терміналах EasyPay без комісій.

Поділитися в соціальних мережах: