Батьки 17-річної Олі Дуленко благають про допомогу!

Їй всього 17 років. І вона дуже хоче жити.

З 2014 року Оля Дуленко, мешканка села Подільки Липоводолинського району, хворіє на гостру мієлоїдну лейкемію, вже проходила курс лікування – рік сухої хімії (таблетками Ланвіс) та опромінення у Києві, клініці Охмадит.

16 серпня 2018 року у дівчинки стався рецидив хвороби, і у важкому стані вона поступила на лікування у відділення інтенсивної хіміотерапії Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку у Києві.

Врятувати дитину може пересадка кісткового мозку, та, на жаль, в Україні подібна операція робиться виключно від родинного донора, якого для дівчинки знайти не змогли.

Допомогти можуть у клініці польського міста Бидгощ, але ця послуга коштує понад 100 тисяч євро.

Родина Олі – це звичайні люди, і така сума для них є захмарною. Все, що могли, вони вже віддали, і грошей взяти просто ніде, залишається тільки молитися і вірити в те, що у нашому суспільстві багато добрих і небайдужих людей.

Ми, українці, є нацією, яка вміє гуртуватися навколо якоїсь проблеми і разом перемагати. І ми це вже неодноразово доводили. І скільки життів вже врятовано завдяки небайдужим людям!

Що може бути прекрасніше, аніж усвідомлювати, що ти причетний до доброї справи, і ти, САМЕ ТИ, даруєш людині життя! Так, саме наші з вами кошти здатні врятувати цю чудову дівчинку з глибокими дорослими очима, у яких вже стільки недитячого болю…

Якщо кожен з нас, прочитавши цей текст, відмовить собі хоча б один раз у якомусь щоденному задоволенні, на яке ми витрачаємо гроші, навіть не задумуючись, – на чашку кави, на пачку цигарок, на нову помаду чи щось інше, – то ці маленькі внески, як струмочки, зіллються у велику ріку, що дозволить врятувати дитині життя.

Картка Приватбанку, на яку можна перерахувати гроші:

5168 7573 7065 5948 (Олександр Дуленко, батько)

Телефон батька – 0962935765.

 

Поділитися в соціальних мережах: