Депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк поспілкувався з мешканцями Шостки і Конотопа

t87OpgEyEMM

Мешканці Шостки і Конотопа  зустрілися з депутатом Верховної Ради. Спілкувалися прямо на вулиці, говорили і питали про все, що хвилює.

Лікар за професією, а нині народний депутат Олег Березок сьогодні подорожує країною і спілкується з людьми. Без пафосу і розкоші він іде в люди.

Шостка зустріла його на площі. Зібралися переважно пенсіонери. У кожного — своя проблема. Але усіх об’єднує єдине питання – як виживати. Вони жаліються на владу, обурені високими тарифами та не розуміють багатьох урядових постанов.

hB7lC_XAHsg

Нардеп вислуховуючи людей, заявив, що до нього найчастіше звертаються з питаннями: «що купувати хліб чи ліки?». Вислухавши всі питання він пояснює людям політичні схеми. Дає відповідь і на одне із болючих питань: уряд цього року підніме пенсії.

«По-перше, уряд не знає скільки пенсіонерів в країні. В місяць пенсійний фонд, і це доведено міністерством фінансів, 1-1,5 млд. грн. витрачає на людей, які не мають отримувати пенсії. Близько 14 млд. грн. в рік витрачається на ніщо, на мертві душі. Мерія, яка не має на це повноважень, але маючи від вас запит, вона може спонукати аудит пенсійного фонду вашого міста», — говорить голова фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

Народний обранець завітав до медичного училища Шостки, де спілкувався зі студентами, і пояснював як важливо вчитися і бути кваліфікованими спеціалістами. Адже на порозі реформа первинної медичної ланки, яку він підтримує. Скоро ця система запрацює і будуть вкрай потрібні розумні лікарі і медсестри.

Також завітав до шосткинської лікарні, де спілкувався з головним лікарем про те, як працює медзаклад. І на останок переговорив з очільником міста Миколою Ногою. До нього він прийшов з листами, які йому передали містяни. Одна з головних проблем всіх шосткинців — це питання з газовиками.

3ErzfKgLCNU

«Сьогодні люди знаходяться під репресіями облгазів і міськгазів, які знущаються над людьми, ставлячи і шантажуючи тими загально-будинковими лічильниками. Ми сьогодні домовилися з міським головою, що розпочнемо неймовірний тиск на НКРЕКП і на облгази щодо припинення знущання над людьми», — говорить депутат.

Після Шостки Олег Березюк через декілька годин зустрівся з конотопчанами. Проблеми людей скрізь одні й тіж. Мешканці зізнаються: їм не вистачає інформації, вони почасти не знають законів і своїх прав. Нардеп наголосив, що люди спраглі спілкування з владою, адже почувши їх проблеми намагатиметься допомогти у певних питаннях.

Поділитися в соціальних мережах: