Депутати від фракції «Об’єднання «Самопоміч» взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки

Сьогодні, 18 травня, українці відзначають свято національних традицій і культури — День вишиванки.

З нагоди свята представники сумського осередку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» долучились до всеукраїнського флешмобу #історія_моєї_вишиванки.

Олександр Зименко: «Для мене вишиванка – це те, що нас об’єднує, те, що ми приймаємо з молоком матусі і те, що залишається незмінним у нашому житті. Ми — нація одарена стількома талантами, що кожен раз відроджують наc. Ми брати та сестри. У вишиванці ми розуміємо, що ми єдині. І в цій єдності наша сила!»

Олександр Іванов: «Вишиванка без слів розповідає про мої життєві цінності. Я — українець, хто хоче ділитися своїм корінням, історією, духом нації. Вишиванка — це символ відродження нації, її незламного духу та несхильної надії та праці, спрямованої на процвітання нашої країни».

Денис Бутенко: «Вишиванка нагадує мені скільки сил та часу знадобилось нашим предкам, щоб ми мали свободу, котру і досі ми відстоюємо. Цей одяг очищає душу, надає наснагу та спрагу до допомоги тим, хто цього потребує. Це символ сили та любові до рідного краю».

Ірина Рибальченко: «Вишиванка – це символічна річ, оберіг, як для родини, так і для нації в цілому. Жінка — це джерело теплоти в родині, вона охороняє і надихає. Вишиванка для мене – це зв’язок з глибинним, це інструмент висвітлення краси, примноження переваг і надихання на розкриття з найкращих сторін кожного з нас».

Участь в акції у Facebook можете взяти і Ви. Для цього необхідно:

1) Ваше фото у вишиванці
2) Ваша історія пов’язана з вишиванкою чи ваші відчуття коли ви її вдягаєте
3) Передати ініціативу вашим друзям з іншого регіону (тегнути)
4) Додати тег #історія_моєї_вишиванки

Долучайтесь!

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: