Депутати від «Об’єднання «Самопоміч»» допомагають дітям

Малечі із дитячого садочка виділили комфортний транспорт, аби ті улітку їздили на цікаві екскурсії.

«Діткам це подобається, а я як депутат допомагаю. Кожен депутат повинен допомагати своїм виборцям, якщо люди звертаються – треба реагувати», — говорить депутат міськради від партії «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Іванов.

24

Цього разу дітей дітям показали комунальне підприємство міста та відділок поліції. Дітки на хвилинку опинилися у ролі копів: приміряли бронежилети, перемовлялися по рації. Та сиділи у справжньому поліцейському авто.

25

26

Депутати «Об’єднання Самопоміч» не обійшли увагою і діточок, які живуть на вулиці Гамалія. Для них встановили новий дитячий майданчик та належним чином облаштували сквер.

30

31

28

На відкриття майданчику приїхала й депутат місцевого округу – Ірина Рибальченко разом зі своїми однопартійцями.

«Коли я вирішувала куди витратити свої депутатські гроші, я об’їхала всі двори. На вулиці Гамалія до цього не було майданчиків. Це єдиний майданчик, на якому можуть гратися діти проводити своє дозвілля», — коментує депутат міськради від партії «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Рибальченко.

29

Півтора роки тяганини й бюрократичних перепон і ось – довгоочікуване святкове відкриття. Зійшлися дітки з усієї вулиці, до них приїхали аніматори. Малечу пригощали солодкою ватою та розмальовували обличчя. Щасливі діти, не стримують емоцій.

«Майданчика не було, якось сумно, все таке старе, розвалюється, карусель не крутилася зовсім, було неприємно. Майданчик чекали довго», — розповіла Настя.

32

Раділи новеньким гіркам і гойдалкам й дорослі. Кажуть, востаннє майданчик тут відкривали з півстоліття тому. Тепер же їх дітям, нарешті буде де гратися.

«Ми дуже вдячні нашому депутату. Веселіше стало, живенько. Будемо сюди ходити», — говорить місцева жителька Анна.

«Об’єднання Самопоміч»» турбується про малечу не лише першого червня, у міжнародний день захисту дітей, а і увесь час.

Поділитися в соціальних мережах: