Допоможемо Олені Гаврик здолати рак!

Невідомо, хто придумав фразу “Здоров’я не купиш за гроші”. Інколи саме гроші стають вирішальним фактором, і саме від їх наявності залежить питання не тільки здоров’я, а й людського життя.

Сумчанка Альона Доценко через Facebook  звертається до небайдужих людей із закликом врятувати Олену Гаврик, яка хворіє на рак молочної залози.

Майже 2 роки тому Олені поставили цей важкий діагноз, вона пройшла курс лікування у Сумах, біда нібито відступила… Але не минуло й року, як виявилося, що весь цей час хвороба прогресувала, вразивши лімфовузли у лівій частині шиї. Пішли метастази у печінку й хребет, хвороба перейшла з другої вже у третю стадію.

На лікування Олена полетіла до клініки в Ізраїлі: тамтешня медицина славиться своїми прогресивними методами у лікуванні онкологічних захворювань, ален й вартість лікування є у рази більшою. Один курс коштує 3000 $, а їх на сьогодні потрібно аж три, плюс ще витрати на сканування й аналізи (1500 $).

Все, що можна було продати, сім’я Олени вже продала, але гроші потрібні ще і ще: хвороба поки що не відступає, дівчина страждає на сильні болі. Вона виснажена фізично й морально. Але шанси на порятунок є!!!

Олена ще така молода, вона дуже хоче жити, бачити, як росте її донечка…

Родина і друзі дівчини звертаються до людей з проханням про допомогу. Те, що не під силу одній сім’ї, можна вирішити спільними зусиллями. Подарувати людині шанс на життя.

Ми можемо це зробити!

Карта Приватбанку: 4149 6293 9840 5209 (Гаврик Олена Володимирівна)

Всі питання ви можете з’ясовувати за телефоном +38 (095) 8000269 (Олена Доценко).

 

Поділитися в соціальних мережах: