Допоможемо Сергію Коваленку здолати рак легенів!

Мешканець Буринщини Сергій Коваленко хворіє на рак легенів. Життя чоловіка наразі підтримують виснажливі й дороговартісні курси хіміотерапії, але наразі це його єдиний шанс на життя.
Небайдужі мешканці Сумщини підтримують пана Сергія, адже кожній людині зрозуміло, як важко звичайній українській родині знайти кошти на лікування.

Сергій Олександрович вже тричі переніс складну процедуру відкачування рідини з легенів, і зараз його стан лікарі називають стабільно важким. 14 січня мав розпочатися черговий курс хіміотерапії, але через накопичення рідини в легенях і сильну тахікардію чоловіка до лікарні не поклали, і він лікується так званою “сухою хімією” в таблетках. Перший курс вже пройдений, тепер після перерви потрібен ще один. Вартість кожного курсу – 7,8 тисяч гривень.

Не секрет, що збирати кошти для лікування дорослої людини набагато складніше. Втім все одно варто це робити! Для когось така сума – це просто один рахунок з ресторану, а для когось – ціна життя.
4 лютого відзначають Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями. Якщо кожен з нас хоча б на хвилинку замислиться над тим, як це страшно – помирати, тому що у тебе немає грошей на лікування, і зможе виділити зі свого бюджету бодай якусь, навіть найменшу суму, тим самим ми подаруємо людині життя й надію бачити новий день, своїх рідних, дітей, онуків.
Всі необхідні документи родина надала до редакції.

Якщо маєте можливість допомогти, не вагайтеся, обов’язково зробіть! Це саме той випадок, коли краще давати, ніж брати.

Картка для перерахунків:

4149 4390 1779 8301 Олександр Коваленко (син хворого).

 

 

Поділитися в соціальних мережах: