Допоможіть 6-річній Златі подолати важку хворобу!

Місяць тому ми вже згадували про 6-річну Злату Лисенко, яка бореться зі страшною хворобою. Тоді у Сумах влаштували благодійний концерт, де завдяки небайдужим вдалося зібрати понад 8 тисяч гривень.  Курс лікування продовжується і досі. Тож у якому стані дівчинка зараз та як ми їй можемо допомогти?

Злата Лисенко – маленька тендітна дівчинка, вона захоплюється малюванням та мріє стати балериною. Та зараз її зовсім не цікавлять дитячі розваги, адже вона бореться за власне життя. І ось уже другий місяць поспіль дитина не бачить майже нічого, окрім лікарняних стін.

Наприкінці грудня минулого року Злата потрапила до гематологічного відділення обласної дитячої лікарні. Дівчинці діагностували злоякісну пухлину 4 стадії з метастазами у легенях. Перший блок хіміотерапії вже позаду. Наразі триває другий.

“Другий блок не закінчився, тому що погіршилися аналізи, нас зараз стимулюють, піднімають аналізи, якщо все буде добре, то будуть закінчувати  другий блок. І тоді через тиждень вже буде третій”, – розповідає Юлія Лисенко, мама.

Лікарі запевняють, що покращення є. Проте вирішальним називають саме третій блок хімії.

“Стан дитини наразі середньої тяжкості, обумовлений самою пухлиною, і зараз необхідне хіміотерапевтичне лікування. Об’єм подальшого лікування будемо визначати після закінчення трьох блоків”, – говорить лікар-онколог Сергій Машин.

Батьки дівчинки не втрачають надії та планують їхати на подальше лікування до Білорусі. А для цього знову ж таки потрібні гроші, бо там потрібно буде робити КТ, МРТ, хіміотерапію та операцію.

Лікування за кордоном родині Лисенків обійдеться у 35 тисяч доларів. Половину суми вже зібрали. А от інша частина може стати вирішальною. Тому батьки Злати благають кожного про допомогу. Навіть найменша сума може врятувати життя дівчинки.

Реквізити для надання допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 2857 9919 Лисенко Юлія Вікторівна (мама).

Також ви можете переглянути наш сюжет:

Поділитися в соціальних мережах: