Допоможіть маленькій Златі стати здоровою!

Маленькій білявці Златочці, що мешкає з мамою у селі Кімличка на Липоводолинщині, лище 5 з половиною років, але в її житті вже було стільки болю, важких медичних процедур і складних діагнозів, що й не кожен дорослий витримає.

Дівчинка народилася у 2015 році на 27-му тижні вагітності, не могла самостійно дихати упродовж 10 днів, і з того часу розпочалася боротьба спочатку за кожен подих, а потім – за можливість вести повноцінне, як у інших діточок, життя.

Ще в реанімації у Злати стався крововилив у головному мозку, і це спричинило ДЦП. Буквально з першого року життя дитина постійно проходить курси реабілітації. У 2017 році їй провели ахілопластику – операцію, яка має допомогти дитині нормально ходити, оскільки при діагнозі ДЦП ахілові сухожилля скорочуються, що не дає можливості  ставати на стопу.

Зараз кожен місяць дівчинка займається в іппоцентрі “Росток життя”, і це дає надзвичайно позитивні результати – Злата вже починає робити самостійні кроки, але кожен курс коштує 30-35 тисяч  грн.

І раптом – ще одна проблема: після огляду ортопеда у Златочки виявили підвивихи тазостегнових суглобів, які потрібно оперативно лікувати. Це дуже складна операція, найбезпечніше її зробити у київській спеціалізованій клініці “Ладістен”, але ціна захмарна – 15 тисяч євро.

Мамі, яка виховує донечку самостійно, таких коштів взяти немає звідки, тож вона вимушена звертатися до спільноти небайдужих людей.

Всі необхідні документи мама надала до нашої редакції.

Будь ласка, допоможіть цій чудовій  родині – мамі і донечці, які не втрачають віри і так мужньо борються за можливість для Златочки ходити своїми ніжками!

Номер картки, куди можна надсилати кошти:

5168 7573 8038 3903  Аліна Голодна (мама Злати).

 

Поділитися в соціальних мережах: