Допоможіть врятувати: у маленького жителя Сумщини рак

Андрюша Кузнєцов з Глухова, якому ще немає і двох років, став новим пацієнтом Сумської онкогематології і наполегливо долає труднощі.

Ще в грудні 2018 року мама помітила, що у Андрійка збільшене одне яєчко, звернулися до дільничного лікаря, який перенаправив до уролога і хірурга.

Діагностували водянку і призначили операцію, але операцію можна було робити тільки з 1,5-річного віку, тобто чекати потрібно було близько 5-ти місяців. За цей час водянка збільшилася, і коли в півтора роки Андрюші зробили операцію, виявили пухлину.  Здавши необхідні аналізи батьки дізналися, пухлина виявилася злоякісною.

Зараз Андрюша вже закінчує перший блок хімії в Сумах у відділенні гематології. Вже трохи звик до відділення, але ще боїться, коли приходять лікарі і медсестри.

За цей час родина майже вичерпала свій скромний бюджет, мама в декреті, працює тільки тато, багато грошей пішло на платні аналізи та обстеження, сім’я дуже потребує допомоги і підтримки.

Також, в кінці липня мама їздила до Києва з результатами повторного обстеження Андрійка, де підтвердили виявлену на УЗД в Сумах новоутворену пухлину в черевній порожнині. Тепер чекають на нові додаткові призначення до лікування.

Реквізити для надання допомоги:
Карта ПриватБанку: 5168 7427 1108 3661 Кузнєцова Євгенія Валеріївна (мама)

Волонтер Олеся 0509327629.

Світлина від Бориса Кулика.

Світлина від Бориса Кулика.

Поділитися в соціальних мережах: