Ксюша Довгопол потребує допомоги небайдужих людей!

Маленька Ксюша Довгопол ходить до дитячого садочка, дуже любить малювати, і, як кожна дівчинка, – гарно вдягатися. Обожнює рожевий, у неї ціла колекція іграшкових поні, а манікюр не гірший ніж у мами. Вона не може говорити, але так мріє співати…

6-річна Ксюша страждає на епілепсію. Перший напад стався у дитини на 2-й день життя, і з того часу її життя неможливе без спеціальних препаратів і лікарні. Хвороба спричиняє нестерпні судомні напади та відмирання мозкових клітин. Однак стабілізувати ситуацію та забезпечити нормальний розвиток дитини можливо. Попри всі складнощі мама Ксюші Олена не опускає руки і докладає величезних зусиль до розвитку дитини.

Ксеня добре все розуміє. З іншою малечою одразу ж налагоджує контакт, а от дорослих спочатку вивчає. Втім, навіть якщо її переповнюють емоції і так хочеться щось прощебетати – не може. Коли звернулись до лікарів, ті наголосили: треба стимулювати мозок, щоб проявити більше активності до мовлення, але за рік повної стимуляції результату все ж не було.

Під час проведення протисудомної терапії у дівчинки почалися сильні судомні напади, які призвели до набряку головного мозку. Далі була реанімація, корекція дози у відділенні в Сумах.

Лікарі з Сум, Харкова та Києва прописували препарати, втім, як зазначає мама, – користі не було, а два роки тому навіть сталась побічна реакція. Далі виявили пошкодження мозку тяжкого ступеню. Наразі єдина надія – на клініку в Іспанії.

«На лікування й обстеження там потрібно 13 965 тисяч євро. Найбільше коштів вимагае нічний відеомоніторинг і комплекс препаратів, які потрібно діагностувати і опробувати на дитині», – говорить мама Ксюші Олена.

Якщо ж ці способи не підійдуть, потрібна лоботомія – це видалення частини мозку. Однак і на це потрібні кошти, яких родина не має. Дівчинка має шанси на здорове повноцінне життя, але без нашої з вами допомоги родина не впорається…

Будь ласка, допоможіть Ксюші!

Картка «Приватбанку»

4731 2191 1647 4721

5168 7427 1080 2020

Ковтуненко Олена Володимирівни – мама Ксенії.

 

Поділитися в соціальних мережах: