Лікарняний переїзд. Відділення обласної лікарні змінили адресу

Напередодні нового року поліклініка та п’ять відділень Сумської обласної лікарні святкують довгоочікуваний переїзд. Медики перебралися у нову будівлю.

Сумська обласна клінічна лікарня – найбільший профільний заклад охорони здоров’я в області. Але у лікарняних приміщеннях на Троїцькій всім відділенням, які функціонують в обласній лікарні, було занадто тісно. Тому депутати облради на одній із сесій проголосували за програму розвитку закладів охорони здоров’я.

26

«Слава Богу, що більшість депутатів виявилися розсудливими, ми прийняли рішення, перейменували, виділили гроші. Я дуже радий цій події, тому що нашу роботу видно. І ми повинні зробити все, аби добудувати цей корпус», -говорить голова Сумської облради Володимир Токар.

21

Наразі на Ковпака, 18 вже переїхала поліклініка обласної лікарні та діагностичний центр. А у новій будівлі лікуються пацієнти. Напередодні нового року сюди перебралися 5 відділень.

28

«Це п’ять терапевтичних відділень, які переїхали з Троїцької, це: неврологічне, пульмонологічне, ревматологічне та гастроентерологічне, ендокринологічне та імунологічне. Ці відділення знаходяться сьогодні в нових комфортабельних умовах», – коментує начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко.

20

Але це ще не кінцевий результат. Спільними зусиллями тут обіцяють побудувати європейське медичне містечко. Ескізи вже готові.

«Ми вводимо в експлуатацію першу чергу будівництва обласної клінічної лікарні. Тут два поверхи поліклінічного відділення. Тут буде у нас вертолітна площадка, вона повинна обслуговувати і дитячу лікарню і обласну клінічну лікарню»,  – говорить начальник управління капітального будівництва Сумської ОДА Анатолій Ворожко.

22

«Ми обов’язково будемо домагатися того, щоб цей проект був завершений. А завершений він буде лише тоді, коли буде побудовано хірургічне відділення нове, коли буде завезено обладнання. Це задача обласної і державної влади на найближчі декілька років, – зазначив голова Сумської ОДА Микола Клочко.

23

Червону стрічку перерізали і всі присутні рушили до приймального відділення. Світлі коридори, нові меблі та обладнання, поли із підігрівом, зручні просторі палати – лікарі запевняють: тут створили найкомфортніші умови для лікування. Сумська медицина прямує до європейських стандартів. Адже здоров’я нації – це основа благополуччя будь-якої держави.

27

«Це подарунок обласної влади, обласної ради і депутатів обласної ради всім мешканцям області. І дійсно це не красиві слова. Дай Боже, щоб ми ніхто тут не лежали на цих ліжках, але це умови, це можливості, а відповідно це доступність і якість медичної допомоги», – говорить головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир Горох.

24

Нову дев’ятиповерхову будівлю для хірургічних відділень планують збудувати протягом трьох наступних років. Поки ж відділення обласної лікарні функціонують одразу у двох місцях: нові терапевтичні – на Ковпака, хірургічні – на Троїцькій.

Поділитися в соціальних мережах: