Маленькому Дмитрику потрібна допомога!

Через хворобу він майже не розмовляє, має розсіяну увагу та затримку у розвитку. Маленькому Дмитрику необхідна наша з вами допомога. 12 тисяч євро – саме стільки грошей потрібно зібрати, щоб хлопчик зміг пройти лікування в одній з іспанських клінік.

Маленький Діма неначе у своєму світі, він постійно мовчить і лише зрідка відповідає на запитання «так» або ж «ні». Зараз йому 8 рочків, однак розвиток на 4. Він народився здоровим та активним – згадує його мама Яна. Погано хлопчику стало раптово, коли був у садочку.

«Він розмовляв, знав букви, цифри, пішов до дитсадочка у 1 рік 7 місяців, він був у групі з трирічними дітками, але після реанімації він перестав ходити, говорити…Після реанімації це була вже зовсім інша дитина» – розповідає мама хлопчика Яна Макуха.

Лікарі діагностували у Дмитрика симптоматичну епілепсію.  

Родина у надії на порятунок зверталася скрізь: це були найкращі лікарі Сум, Києва та Одеси. Вони розробили програму лікування.

«Ми зараз приймаємо дуже багато препаратів, по 8 таблеток на день, але результату немає», – розповідає мама.

Знайшли клініку в Іспанії, у Барселоні. Там обіцяють обстежити дитину ще раз, виписати лише один препарат та підтвердити або спростувати діагноз. Однак на це необхідно 12 тисяч євро. Ну звідки у звичайної родини такі кошти? А благодійні фонди допомагати не хочуть.

Яна говорить, що зверталася до більш ніж 90 фондів, але у всіх їй відмовили, бо не займаються пацієнтами з таким діагнозом.

Номер картки для переказу коштів ви бачите на екрані, якщо об’єднатись, то 12 тисяч євро зібрати можна, у ваших руках – життя дитини.

Картка «Приватбанку» 5168 7427 2822 0132, Яна Макуха (мама)

 

Поділитися в соціальних мережах: