МАМА І СИН ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ДОПОМОГИ

Ця лебединська родина потребує допомоги всіх небайдужих громадян, адже самостійно їм не впоратися.

Молода жінка — 33-річна Лариса Терещенко, інвалід з дитинства — має онкологічне захворювання (IV стадія) і наразі проходить курс хіміотерапії. Родину дуже складно назвати заможною, адже чоловік Лариси — теж інвалід дитинства, не чує і не розмовляє, і в родині виховується двоє дітей.

На лікування й операцію Ларисі потрібно 100-130 тисяч гривень — нереальні гроші для цієї сім’ї.

Тим більше, що в родині існує ще одна проблема, яка потребує негайного вирішення: маленький Денис, молодший дворічний синочок Лариси, теж має проблеми зі слухом, але лікарі обіцяють йому повноцінне життя за умови встановлення слухового апарату, який коштує 20 тисяч гривень.

Ці величезні для родини Терещенків кошти можна зібрати тільки за допомогою чуйних небайдужих людей. Якщо кожен перерахує хоча б необтяжливу для власного гаманця суму, хто скільки зможе, разом ми здатні подарувати Ларисі шанс на життя, а маленький Денис навчиться говорити і повноцінно розвиватиметься, зможе обійняти маму і розказати їй, як він її любить….

Кошти на слуховий апарат для Дениса можна перераховувати на карту Приватбанку 5168 7573 1788 5061, отримувач Лариса Терещенко (мама Дениса).

Допомога для Лариси: картковий рахунок №26257000138738 в Ощадбанку, отримувач Марія Бучук (мама Лариси).

Поділитися в соціальних мережах: