Матвій та Семен потребують допомоги у боротьбі з раком

Діткам, котрі лікують ракові захворювання в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, необхідна допомога. Семимісячний Матвій та півторарічний Семен радіють кожному прожитому дню, ому відчайдушно борються з раковими захворюваннями.

Біда прийшла у родину Романенко 27 липня, коли Ольга потрапила з сином Семеном до лікарні, де після обстеження та здачі аналізів хлопчику діагностували гострий лімфобластний лейкоз.

«Ми потрапили спочатку в інфекційне відділення, бо він перестав ходити і піднялася температура. Думали просто впав і злякався, паніки не було. Коли з’явилася температура, то нам порекомендували здати аналізи і обстежитися. Аналізи спочатку були хороші, МРТ показала, що все нормально. Я думала, що нас вже виписуватимуть. А 27 липня зібрався консиліум лікарів, і нам повідомили, що будуть робити пункцію, оскільки він не ходить, низький гемоглобін і «скаче» температура», говорить мама.

Про хворобу іншого хлопчика Матвія Біди дізналися, коли мама виявила на яснах маленьку пухлину. Жінка звернулася до педіатра, і він сказав, що це ріжеться зуб. Але для такого діагнозу був надто малий вік.

Хлопчик перебуває на лікуванні з 2-місячного віку, лікарі діагностували йому пухлину печінки. Коли хвороба загострюється, йому необхідні ліки, вартість яких 6 000 гривень за флакон.

Вчора Наталія Хабленко, вчитель трудового навчання Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, передала кошти, зібрані небайдужими сумчанами на придбання ліків для цих малюків. Всього було зібрано 12 300 гривень, які порівну розділили між трьома пацієнтами.

Батьки звертаються  до кожного, кому не байдужа доля дітей, допомогти зібрати кошти для того, аби малюки повністю одужали. Вони вдячні за будь-яку суму, яку Ви можете надіслати за реквізитами:

Романенко Ольга Олександрівна (мама)

картка ПриватБанку 5168 7450 1095 6214

 

Біда Валерій Віталійович (тато)

картка ПриватБанку 4149 4991 0952 8784

 

 

Поділитися в соціальних мережах: