Мешканці Ворожби Білопільского району бояться залишитися без світла

У 21 столітті – часі новітніх технологій, також можна залишитися без світла. Для мешканців м. Ворожба Білопільського району це реальність, вони можуть залишитися жити у суцільній темряві. Принаймні, про це їх попереджує «Сумиобленерго».

«Проблема в тому, що в багатоквартирних будинках треба ставити так звану зону розмежування, ставити загальні лічильники, і у нас виникла претензія: лічильники повинні встановлюватися за кошти тих, хто замовляє зону розмежування, а від нас вимагають наші кошти, незаконно відключають світло, залякують та шантажують», — розповідає місцева жителька Віра Мусійчук.

Містяни обурені, кажуть: декілька днів тому люди цілу добу вимушені були жити без світла. Непокоїть їх і те, що для встановлення нових лічильниківвони мають заплатити чималу суму. У іншому випадку, кажуть, світло знову вимкнуть.

За допомогою звернулися до «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». Партійці відгукнулися на проблеми ворожбян, щоб правильно вирішити їх.

«Ми стоїмо на стороні людей. Ці послуги повинен оплачувати ініціатор. В «Обленерго» кажуть, що це буде всього 1000-1500 гривень на людину, але що таке 1000 гривень для маленького містечка? Це місячний бюджет сім’ї», — коментує депутат обласної ради від партії «УКРОП» Андрій Кисіль.

19

Для містян єдиним виходом зараз є оформити акти претензії, так вони можуть висловити свої скарги та отримати компенсацію, кажуть юристи-укропівці.

Наступним етапом у боротьбі за справедливість будуть переговори із керівництвом «Сумиобленерго». Такі перемовини ініціює партія УКРОП. Сподіваються: відстояти права ворожбян вдасться.

«УКРОП уже більше року бореться з одним із монополістів у Сумській області — «Сумигазом». Інший монополіст «Сумиобленерго» теж став робити такі речі, які не дають громадянам добре жити. В даний час ми захищаємо громадян, ми не даємо можливості «Сумиобленерго» просто безпідставно відключати цілі будинки від електропостачання та будемо завжди захищати. Ми пропонуємо і будемо пропонувати і обласній, і міській владі, і «Сумиобленерго» створити круглий стіл, провести переговори», — заявив голова фракції «УКРОП» в Сумській облраді Владислав Луговий.

Укропівці запевняють – хід цієї справи контролюватимуть прискіпливо.

Поділитися в соціальних мережах: