Молитовний сніданок організували на Сумщині

Звернутися до вищих сил та примиритися.

Ранок 17 листопада почався з молитви. Політична та релігійна еліта, а ще громадські діячі зібралися в обласному центрі на ранковий молитовний сніданок.

«Губернатори, мери проводять подібні заходи, які слугують об’єднанням політиків з різних політичних таборів, навколо цінностей, які є спільними. В європейських країнах подібні молитовні сніданки відбуваються щорічно. І це чудово, що регіони України підхопили цю ініціативу, лідером тут є саме Сумська область», — говорить народний депутат України Павло Унгурян.

35

Вже понад 60 років, такі сніданки проходять у США. Для багатьох демократичних країн світу є багаторічною традицією. У Києві американську практику перейняли ще в 2011. На Сумщині цей захід організований вдруге. Очільник області закликав до єдності та підтримки суспільної злагоди заради Європейського майбутнього держави та регіону.

33

«Без того, щоб відродитися духовно в середині, будь-які зміни, навіть економічні, вони не будуть ефективними. Ми всі робимо одну справу і маємо всі обертатися навколо наших спільних цінностей, а наші спільні цінності — це любов до Бога, любов до України, до Сумщини, до свого ближнього», — зазначив голова Сумської ОДА Микола Клочко.

36

На спільну молитву приїхали і почесні гості зі столиці. Зазначили, що спільне звернення до Бога єднає нашу державу.

«Ви собі не можете уявити, що за 3 роки вдалося об’єднати навколо України весь політикум світу. Всі ключові політики сьогодні питанням номер один ставлять Україну. Бо це велика, християнська, європейська країна, яка захищає, кров’ю розписується за цінності, і ці цінності ми по крупинкам збираємо, на цих молитовних сніданках по всій Україні», — говорить народний депутат України Оксана Білозір.

37

Присутні такий захід підтримують. Говорять, що неформальне спілкування дозволить обмінятися думками та знайти спільні точки дотику.

Поділитися в соціальних мережах: