Разом допоможемо молодій мамі здолати страшну хворобу!

Вона ще зовсім молода і надзвичайно красива. Вона – кохана дружина, донька для своїх батьків і мама для своєї крихітної донечки. Їй 29 років. І у неї – гострий лейкоз…

Мешканка Шостки Катерина Упірова бореться з онкологічною хворобою. 21 грудня дівчину у важкому стані доправили до Шосткинської лікарні. Щоб стабілізувати її стан, двічі приїжджали гематологи з Сум. Незабаром Катерину транспортували до обласного центру.

Надія на одужання у дівчини є, але для цього потрібно тривале дороге лікування, курси хіміотерапії, переливання тромбоконцентрату, повідомляє Шостка.INFO.

Звісно, що сім’я Каті зараз робить все можливе, щоб зібрати необхідну суму коштів для лікування. Але це звичайна українська родина, і для них такі гроші є просто нереальними. Без допомоги людей ця родина зі своєю бідою не впорається.

Сумчани, мешканці Сумщини, усі люди, що читають цей текст і мають велике серце! Ми з вами вже неодноразово доводили, що разом ми – сила, спроможна реально допомогти і врятувати життя. Катя дуже хоче жити, бачити, як росте її дитинка, дарувати їй материнську любов і турботу. Так давайте ж і цього разу об’єднаємо свої зусилля задля порятунку найдорожчого – людського життя!

Номер банківської карти Упіровой Катерини Володимирівни 4149 4978 7229 8072

Телефон мами – 0662502678

Телефон чоловіка – 0997200678.

Поділитися в соціальних мережах: