На Сумщині збирають кошти, щоб врятувати 6-річну Злату

Нашої допомоги потребує 6-річна Злата Лисенко з Білопілля. У дівчинки злоякісна пухлина 4-ї стадії з метастазами у легенях. Наразі вона проходить курс хіміотерапії у Сумській обласній дитячій лікарні. Потім їй необхідні операція та подальше лікування. А усе це коштує чимало. Аби допомогти родині, у Сумах влаштували благодійний концерт.

Концерт від театру поетичної пісні та переповнена зала небайдужих людей. Усі вони прийшли сюди не лише для того, щоб насолодитися музикою, а й для того, щоб допомогти маленькій  6-річній Златі у боротьбі зі страшною хворобою.

Лікарі упродовж двох місяців проводили усі необхідні обстеження та робили аналізи,  аби бути впевненими у діагнозі. На жаль, він підтвердився.

“Нам поставили діагноз “Ембріональна  рабдоміосаркома 4-ї стадії з метастазами в легені”, – говорить Юлія Лисенко, мама дівчинки.

Зараз Злата проходить курс хіміотерапії у Сумській обласній дитячій лікарні, і кожний день для дівчинки – це боротьба за життя та надія на краще.

Нам беруться допомогти в Білорусі, але потрібні кошти на операцію, бо ми ж маємо надію, що, коли пройде блок хімії і пухлина зменшиться, на нас чекає операція”, розповідає мама.

Завдяки небайдужості людей до скриньки потрапило більше 8 тисяч гривень, та на лікування маленької Злати необхідно значно більше.

“Ми дуже хочемо подякувати усім небайдужим мешканцям нашого міста, сусідніх міст, усієї області та України, усім,  хто організовував концерти, ярмарки…  Ми дуже вдячні за всю допомогу – фінансову, моральну і за оцю підтримку, яка зараз є”, – каже Юлія Лисенко.

Якщо ви хочете зробити добру справу і допомогти врятувати життя дитини, перерахувати кошти можна на цей рахунок:

ПриватБанк

5168 7573 2857 9919 Лисенко Юлія Вікторівна (мама).

Також ви можете переглянути сюжет на СТС:

 

 

Поділитися в соціальних мережах: