Навіщо нам кардіограф, головне, щоб Ленін був!!!

Перше пленарне засідання третьої сесії Глухівської міської ради сьомого скликання, яке відбулося 24 лютого в залі засідань міської ради, тривало шість із половиною годин. Та попри це, депутати так і не змогли затвердити першочергові питання. Секретар міськради Олена Демішева поділилася враженнями про перебіг сесії.

«Цікаву позицію висловили сьогодні на сесії депутати від фракції «Воля народу», яка вже втратила трьох депутатів та «Солідарність»…
Пост довгий, але рекомендую дочитати до кінця. В деяких моментах може звучати грубо, але, вибачте – це крик душі!!!

На сьогоднішній (24.02.16р.) сесії міської ради, яка тривала з 10:00 до 16:30 не було проголосовані два дуже важливих (як на мене) та термінових питання: затвердження Програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік та рішення про продаж пам’ятника Леніна, Циганка та автомобіля Ауді (на якому вже навіть водій відмовляється возити людей, бо автомобіль потребує капіталовкладень, а для міського бюджету це непосильно…).

Для простих людей поясню. Кошти в бюджеті на розвиток міста є і вони виділені. Але для оплати їх та для оформлення інших супровідних документів по реалізації даних заходів необхідно, щоб була затверджена Програма соціально-економічного розвитку, яку вищезазначені депутати не підтримали. Бурлака Ю.О. запропонував доопрацювати дану програму, над якою вже працювала команда міського голови з грудня місяця і була в загальному доступі. Всі фракції надавали свої пропозиції. Від фракції «Воля народу» лише на днях було отримано декілька «першочергових» заходів – реставрація парку біля ж/д вокзалу, ремонт тротуару по вул. Водотеченська та по вул.Гоголя.

Отже, фракція «Воля народу» та «Солідарність» не вважають першочерговими такі витрати міста і вважають, що ці заходи можуть почекати:
— 300 тис. грн. — на капремонт даху пологового будинку (іноді навіть доводиться ставити тази)
— 150 тис. грн. — на капремонт даху дитсадка «Журавка» (дах в жахливому стані – тече, йде пліснява)
— 32 тис. грн. — на актуалізацію та перерахунок проектної документації по ливневій каналізації
— 150 тис. грн. — на співфінансування будівництва ливневої каналізації від вул. Терещенків до річки по вул.Валова (1 500 тис. грн. — дофінансування з облбюджету). Всі глухівчани в 2015 році бачили, як в тій частині міста доводилось людям «плавати» вулицею.
— 1 500 тис. грн. — на капремонт доріг
— 200 тис. грн. — на будівництво тротуару по вул. Пивоварова (вздовж Скоропадського озера). Мами з люльками, діти бояться ходити вздовж озера – тротуара там нема, а там їздять фури
— 11 тис. грн. — придбання електроплити для дитячого садка «Зірочка» (плита взагалі не працює, скоро доведеться готувати дітям їжу на вогнищі!!!)
— 150 тис. грн. — капремонт туалету в школі №3 (маленька школа). Всіх запрошую до того туалету і уявити, як відчувають себе там діти!!!
— 120 тис. грн. — встановлення вікон, ремонт системи опалення та каналізації в дитсадок «Чебурашка»
— 30 тис. грн. — придбання музичної апаратури для Центру позашкільної освіти
— 25 тис. грн. — придбання кардіографу для лікарні (їх потрібно як мінімум 4 штуки, зараз хоча б один купити)
— 150 тис. грн. — співфінансування відновлення покриття по вул. Суворова-Жужоми (після будівництва каналізаційного коллектору, який розпочали робити в перших числах листопада і зараз всі знають, що там за ситуація)
— 130 тис. грн. — капремонт стадіону (для можливості відкриття там спортивних секцій)
— 150 тис. грн. — реконструкція вуличного освітлення
— 25 тис. грн. — насос для системи опалення в садок Фіалка (в деяких групах антисанітарні температурні умови – гаряча вода не доходить до деяких груп)
— 20 тис. грн. — придбання програмного забезпечення для лікарні та виконкому
— 34 тис. грн. — придбання оргтехніки для реєстраційної служби
— 399,5 тис. грн. — капремонт даху по вул. Курлука,1 (дах постійно тече, балки деревяної криші прогнили)
— 1 152,6 тис.грн. — поточний ремонт та утримання доріг (всі знають, що робить з дорогами зима…)
— 400 тис. грн.. – капремонт житлового фонду (підтримка ОСББ)
— 65 тис.грн. – програми по медицині (вакцинація дітей від туберкульозу та рання діагностика онкозахворювань)
— 18 тис.грн. – придбання холодильних камер в ЗОШ №4,5
— 100 тис.грн. – придбання сценічних костюмів для палацу культури (щоб хоч трохи підтримати батьків дітей, які постійно за власні кошти купують сценічні костюми для дитячих виступів)

Стосовно рішення про продаж памятника Леніна, Циганка та Ауді – була пропозиція передати пам’ятники до музею. До відома глухівчан – ця бронза на металобрухті коштує близько 80грн/кг, а в Леніні близько 2 тон, тобто це як мінімум 160 тис. грн., які можна витратити на придбання обладнання для лікарні. Але фракція «Воля народу» вважає, що нехай стоїть в музеї… І дійсно, навіщо нам кардіограф, головне, щоб Ленін був!!! А автомобілю Ауді мабуть краще місце під забором…
До речі, з сьогоднішнього дня – поіменне голосування на сесіях. Щоб люди знали – хто і як голосує»!!!

Олена ДЕМІШЕВА, секретар Глухівської міської ради

Поділитися в соціальних мережах: