«Ніхто не забутий, ніщо не забуте», — партія «Уcпішна країна» привітала сумських ветеранів

18

У 72-гу  річницю перемоги над нацизмом ніхто не забутий, ніщо не забуте.

Партія Успішна країна поділяє цю ідею. Тож сьогодні, на урочистому святкуванні, представники партії вирішили долучитися до привітань не лише теплими словами подяки.

«Сьогодні партія «Успішна країна» вирішила зробити приємний подарунок для ветеранів, прийняти участь у святкуванні Дня перемоги і подарувати кожному ветерану, кожному сумчанину цю квітку», — коментує голова Сумського осередку політичної партії «Успішна країна» Владислав Котляр.

17

Для сумчан підготували 120 гвоздик. Голова «Успішної країни» у Сумах каже: ці квіти — символ перемоги над окупантами. Найголовніше ж пам’ятати усіх, хто віддав своє життя на тій страшній війні, 72 роки тому.

«Дуже важливо пам’ятати тих, хто віддав своє життя, своє здоров’я, задля тієї великої перемоги, за якої ми сьогодні є вільними. Не було б їм, не було б нас», — говорить політик.

Сумчани також підтримують думку, що слід пам’ятати та вшановувати учасників війни. Згадувати тих, хто своїми подвигами змінювали хід історії та дбати про ветеранів.

Наостанок, голова обласної партії «Успішна країна» поділився із нами своєю сімейною історією з війни. На гранітних плитах біля пам’ятника невідомому солдату – викарбуване  ім’я його діда.

«Тут викарбуване прізвище мого дідуся, який у 1943 році тут, захищаючи місто Суми, згорів у БДМ. Кожного року ми з родиною приходимо сюди, щоб привітати один одного, щоб згадати, щоб запам’ятати», — розповів Владислав Котляр.

16

Представники партії наголошують: «без минулого немає майбутнього» тож слід завжди пам’ятати про великий подвиг наших дідів та батьків.

Подробиці дивіться у сюжеті СТС.

Поділитися в соціальних мережах: