Новорічний ярмарок розгорнули в Сумах

Традиційно до Нового року у Сумах влаштували ярмарок смаколиків.

Аграрії з усієї області приїхали аби задовольнити найвибагливіші смаки сумчан. На полицях представили широкий асортимент: і ковбаси, і солодощі для малечі та навіть новорічні красуні за цінами виробника.

33

32

Якісні товари за цінами сумських виробників вже не вперше змагаються із ринковими. Люди говорять, що це чудова можливість придбати продукти за меншою вартістю ніж у магазинах напередодні новорічних свят.

Поласувати смачненьким та придбати подарунки для сім’ї і друзів завітав і губернатор. За словами Миколи Клочка, активна участь підприємців та  широкий асортимент товарів показує, що на Сумщині є багато виробників якісної продукції, про яких мають знати споживачі області.

30

36

34

«Досвід проведення ярмарків свідчить, що дрібні товаровиробники із задоволенням привозять свою продукцію для реалізації. І попит, як ми бачимо, є. Минулих разів я особисто чув від людей, що вони не знайшли живої риби на ярмарку, тож у цей раз на площі  присутні шість торгових точок з рибою. Сподіваюся, її вистачило всім бажаючим», — зазначив очільник області.

31

Сумчанам обіцяють й надалі влаштовувати подібні закупи до свят, аби українська кишеня не страждала, а на столі було завжди повно.

Поділитися в соціальних мережах: