Партія «Успішна країна» презентувала дорожню карту реформ

На з’їзді партії «Успішна країна» презентували дорожню карту реформ. Освіта, соціальні гарантії, економіка та мир на Донбасі – основні пріоритети документу. Протягом року члени партії працювали одразу в декількох напрямках: врегулювання ситуації на Донбасі, економічна стабільність та соціальна справедливість. Навіть розробили альтернативний податковий кодекс для українського бізнесу.

Голова партії «Успішна країна» Марина Дєдушева говорить: «Налоговое бремя, которое лежит на физических лицах, малом и среднем бизнесе, очень велико. В то время, когда крупный бизнес использует офшорные зоны для вывода капитала в Украине».

Дорожня карта, розроблена партією Успішна країна, включає роботу в усіх сферах. Ідеться про економічну модель, що сприятиме створенню нових робочих місць, підтримуватиме національного виробника та зрештою дозволить звільнитися від кабали зовнішніх кредиторів. А ще — буде спрямована на допомогу кожному українцю.

«У людей зажигаются глаза, когда наши волонтеры приходят и помогают разобраться с холодными батареями в их домах или даже просто помогают наколоть дрова, спилить дерево одинокой пожилой женщине в Покровске. Да, это небольшое, но это доброе дело» — говорить Олександр Клименко, почесний голова партії «Успішна країна».

Серед пріоритетів також посилення роботи в  регіонах. Для цього в партії створили відповідну раду. До неї увійшли представники усіх обласних осередків.

«Планується дуже велика кількість молодіжних проектів, освітніх проектів. Я думаю, що на правозахисному рівні ми також будемо дуже розвиватися. Ми не будемо зупинятися на тій роботі з малим та середнім бізнесом, яка в нас є вже зараз. Будемо з ними продовжувати розвиватись. Будемо намагатися пройти до громадських рад, щоб люди, реальні люди могли процеси прийняття рішень і регіонах» — запевнила Олеся Медведєва, голова молодіжного руху партії «Успішна країна».

 Реалізовувати свою «дорожню карту» члени партії «Успішна країна» будуть лише конституційним шляхом. Тому планують брати участь у парламентських виборах, незалежно від того, коли вони відбудуться.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: