Партія «Успішна країна» заснувала Всеукраїнський молодіжний рух

Нещодавно пройшов перший випуск масштабного освітнього проекту «Школа молодого лідера».

Більше 150 молодих та активних українців брали у ньому участь. Усі вони навчалися, як бути справжніми лідерами, громадськими діячами, політиками та як формувати власну команду.

«Школа молодих лідерів – це унікальний всеукраїнський просвітницький проект для активної молоді, яка прагне змін у нашій державі. Основною метою нашої школи було створення та виховання нової генерації молодих політиків, які зможуть знайти альтернативний шлях для України», — говорить лідер молодіжного руху політичної партії «Успішна країна» Олеся Медведєва.

36

Організатори ж кажуть: це лише перший етап становлення нової політичної еліти. Більше сотні випускників цієї школи будуть займатися організацією дванадцятьох установчих зборів молодіжного руху. Усі ці заходи будуть проводити у різних куточках України. Окрім цього, організатори планують реалізувати десятки проектів, які будуть спрямовані на розвиток місцевих громад, зокрема сільських.

«Без розвитку сільських громад та їх територій не буде нашої держави. Дуже гарно, що партія реалізовує такі проекти», — зазначив лідер молодіжного руху політичної партії «Успішна країна» Євген Маловичко.

37

Організатори запевняють: «Школа молодого лідера» виходить на новий рівень.

«Школа молодих лідерів – це був тільки початок. Ми створимо Всеукраїнський молодіжний рух, до якого може приєднатися кожен. Зараз у на є 14 осередків у різних містах країни, таких як Харків, Краматорськ, Дніпро, Запоріжжя, Тростянець, Кропивницький та інші. Що ми будемо робити далі? Ми будемо діяти! Ми будемо реалізовувати наші проекти, які запропонували самі учасники школи, тепер же вони є учасниками молодіжного руху. Ми будемо діяти. Ми будемо працювати та змінювати нашу країну на краще», — підсумувала Олеся Медведєва.

Уже зовсім скоро навчання політичному лідерству стане доступним кожному.

Поділитися в соціальних мережах: