ПАТ «Сумигаз» попереджає сумчан про відключення газопостачання

4

Перед сумчанами газова проблема загострюється.  Жахливі обіцянки відключити блакитне паливо можуть стати реальністю.

Якщо починаючи із 2015 року до сьогодні щось можна було змінити, то Верховна Рада України у всьому поставила свою крапку. Такий довгоочікуваний законопроект «Про заборону встановлення загальнобудинкових лічильників» народні обранці повністю провалили.

5

«У 2015 році НКРЕКП затвердили тариф і в цей тариф вони внесли нову строку – витрати на загальнобудинкові прилади обліку. Ми стали в певній мірі заручниками ситуації, тому що нас зобов’язали забезпечити облік завдяки загальнобудинковим приладам обліку, а населення чинить супротив», — коментує прес-секретар ПАТ «Сумигаз» Анастасія Шимаріна.

3

Тож виходить, що «Сумигаз» повинен встановити загальнобудинкові прилади обліку до 1 січня 2018 року у всіх будинках, які підпадають під інвестпрограму. Якщо ж сумчани не даватимуть доступ на виконання цих робіт, а лічильник до вказаної дати не встановлять, то у перший день нового року, мешканці таких будинків залишаться без газопостачання.

«Якщо ви погоджуєтесь на встановлення загальнобудинкового приладу обліку, просимо звертатись до ПАТ «Сумигаз» за номером телефону 65-99-32 із зазначенням адреси та погоджуючи дату встановлення цього приладу», — говорить Анастасія Шимаріна.

На найближчому пленарному засіданні міськради можливо буде прийнята програма співфінансування встановлення приладів газового обліку у кожну квартиру. Проте, загально будинкові лічильники залишаються обов’язковими.

Поділитися в соціальних мережах: