ПАТ «Сумигаз» попереджає сумчан про відключення газопостачання

Перед сумчанами газова проблема загострюється.  Жахливі обіцянки відключити блакитне паливо можуть стати реальністю.

Якщо починаючи із 2015 року до сьогодні щось можна було змінити, то Верховна Рада України у всьому поставила свою крапку. Такий довгоочікуваний законопроект «Про заборону встановлення загальнобудинкових лічильників» народні обранці повністю провалили.

5

«У 2015 році НКРЕКП затвердили тариф і в цей тариф вони внесли нову строку – витрати на загальнобудинкові прилади обліку. Ми стали в певній мірі заручниками ситуації, тому що нас зобов’язали забезпечити облік завдяки загальнобудинковим приладам обліку, а населення чинить супротив», — коментує прес-секретар ПАТ «Сумигаз» Анастасія Шимаріна.

3

Тож виходить, що «Сумигаз» повинен встановити загальнобудинкові прилади обліку до 1 січня 2018 року у всіх будинках, які підпадають під інвестпрограму. Якщо ж сумчани не даватимуть доступ на виконання цих робіт, а лічильник до вказаної дати не встановлять, то у перший день нового року, мешканці таких будинків залишаться без газопостачання.

«Якщо ви погоджуєтесь на встановлення загальнобудинкового приладу обліку, просимо звертатись до ПАТ «Сумигаз» за номером телефону 65-99-32 із зазначенням адреси та погоджуючи дату встановлення цього приладу», — говорить Анастасія Шимаріна.

На найближчому пленарному засіданні міськради можливо буде прийнята програма співфінансування встановлення приладів газового обліку у кожну квартиру. Проте, загально будинкові лічильники залишаються обов’язковими.

Поділитися в соціальних мережах: