«Піаряться на чужому будівництві» — підприємець про забудову на Засумській

9

До нашої редакції звернувся приватний підприємець Юрій Василенко. Він опікується будівництвом на місці квіткового павільйону на вул. Засумській, яке вже набуло слави скандального. Забудовникам деякі депутати дорікають у тому, що вони забрали землю у школи й нібито проводять роботи незаконно. Юрій Василенко надав пакет документів, на підставі яких і проводяться роботи.

«Це приміщення придбане нами, офіційно оформлене на мою дружину, — розповілає приватний підприємець. – Звісно, перед купівлею ми тривалий час консультувалися із юристами щодо наявності усіх дозвільних документів. Коли ми зрозуміли, що із документами все у нормі, ми придбали частину цього павільйону і стали співвласниками об’єкту.

7

Пізніше із компаньйонами ми прийняли рішення розпочати навесні будівництво. Ми врахували усі прохання з боку школи – не починали роботи, доки тривав навчальний процес, доки не пройшли усі лінійки, аби нікому не заважати. Як тільки у дітей почалися канікули, ми приступили до демонтажу об’єкту, у цьому нам ніхто не перешкоджав. Але тільки-но ми почали щось створювати, будувати – одразу почалися гоніння і крики про те, що нібито у нас немає якихось документів. Усі необхідні папери я не раз показував і депутатам, і журналістам. Однак, мене так і не почули.

На будівництво приводяться люди, які мітингують, кричать, що це утиски дітей. Коли показуємо документи, що ми не порушуємо ні санітарних, ні пожежних норм, — жодної реакції.

Усі необхідні документи у нас є на руках. Договір оренди на землю – уже третій по даному об’єкту, при чому за останній більшістю проголосували нинішні депутати.
8

При чому він давався не під МАФ, не під кіоск, а під капітальне будівництво – громадський будинок.

3

 

На нього є техпаспорт, усі комунікації буди заведені (і опалення, і водопровід, і каналізація, і світло, і пожежна охоронна сигналізація). По усім цим договорам ми платили оренду, платили місту податки, які сплачуємо і до цього дня.

6
Сесія приймала рішення 7 червня 2016 року. Номер рішення – 873МР.

У мене на руках є містобудівні умови, які начебто відсутні в Департаменті архітектури. Вони видані 03.10.2013 р. За ними,  усі будівельні норми описані і не порушуються. Важливий момент – гранична висотність будівлі. У даному місці максимальна висота будівлі, яка може бути збудована, — 18 метрів. Можна побудувати 6-поверхову будівлю, і вона не буде заважати. А до нас претензії щодо триповерхової.

4

5Раніше на території, де тепер проходить будівництво, стояв смітник, її ніхто не використовував. Ця територія закріплена за гімназією – підкреслюю, за гімназією, а не за школою №12. А Ірина Губська, директор школи, як депутат, стверджує, що у її дітей, у неї конкретно відбирають землю. Але це не так – за школою ніколи не була закріплена ця земля. Принаймні, протягом останніх 15 років.

1

Я взагалі не очікував такої реакції і такого роздуття теми від депутатів. Депутати, які голосували за прийняття цього рішення і місто, яке отримувало усі ці роки від нас кошти, тепер нам ставлять палки в колеса. Я вважаю, якщо влада приймає якісь рішення, вона має за них відповідати. Наступного року вибори, і я думаю, що наші депутати просто піаряться, вони не хочуть бачити ніяких документів, а лише погрожують анулювати рішення. Тільки ніхто із них і досі не звернувся до суду і не оскаржив.

Ми продовжуватимемо будівництво, і готові зустрічатися із ким завгодно, показувати документи. Я не бачу причин, за якими ми не маємо права будувати», — наголосив Юрій Василенко.

 

Поділитися в соціальних мережах: