Подаруйте Андрію життя!

Нещодавно ми вже зверталися з проханням допомогти 17-річному Андрію Грищенку здолати онкологічну хворобу. Тоді багато людей відгукнулося, за що родина безмежно вдячна, адже це дозволило хлопцю не припиняти терапію. Але ті кошти вже витрачені, а довге болісне й дороговартісне лікування триває.

Нагадаємо: юнак бореться з лімфомою Ходжкіна. Шанси на одужання є, але для цього потрібні гроші, яких у звичайної сільської родини з Буринського району обмаль.

Все, що тільки можна, батьки віддають на лікування сина, але ж всі ми знаємо, як багато коштів воно вимагає (а хто не знає – то дай вам Бог ніколи й не знати, просто повірте на слово, що це дуже багато!).

Зараз Андрій перебуває у відділенні онкогематології, де проходить другий курс хіміотерапії. Хлопець вже повністю втратив волосся – але не надію на одужання!

Давайте разом підтримаємо молоду людину, у якої попереду може бути так багато – ціле життя! Давайте подаруємо надію його змученій родині, над якою нависла найстрашніша у світі загроза – втратити дитину…

Важливою є кожна гривня! Для родини Грищенків це – не просто гроші – це життєдайний струмочок надії. А для кожного з нас – це можливість зробити перед Великодніми святами добру справу.

Карта Приватбанку 4149 4991 1843 1434 –  Сергій Грищенко, тато.
 0958116442 волонтер Катерина Івченко.

Поділитися в соціальних мережах: