Представники «Самопомочі» розповіли, чому не голосували за транспортне питання

Новина про те, що ціна на проїзд у маршрутках здорожчає до 4 грн. неабияк сполохала Суми.

Висловитися проти нових тарифів на сесію міськради 31 травня прийшли півсотні сумчан та громадських активістів. Люди с плакатами вимагали скасувати необґрунтовану ціну на проїзд.

Проект рішення про скасування рішення виконкому, яким проїзд у маршрутках встановили на рівні 4 грн., таки поставили на голосування, проте народні обранці його не підтримали. На рішення депкорпусу не вплинули ані акції протесту, ані емоційні виступи активістів.

«За» скасування 4 грн. у маршрутках проголосували лише 13 депутатів із 43 присутніх. Фракція «Об’єднання «Самопоміч» взагалі не приймала участь у голосуванні.

У партії заявляють, що транспортне питання в місті перейшло у політичну площину, а окремі політичні сили намагаються просто «пропіаритись».

На виконкомі 16 травня фракція «Самопоміч» за підвищення проїзду не голосувала. Тоді, представниця партії Альона Дмітрєвська була відсутня на засіданні. Натомість деякі представники політсил, які зараз ініціюють скасування нових тарифів на проїзд, голосували «за» 4 грн.

Представники партії вважають, що потрібно покращувати якість перевезень, і водночас, розвивати комунальний транспорт. А у політичних іграх фракція участь не бере, і не буде.

Поділитися в соціальних мережах: