ОЛЕКСАНДР СУГОНЯКО: ПРОФСПІЛКИ ГОТОВІ ЙТИ НА КИЇВ, ЯКЩО ЗАЛИШИТЬСЯ УРЯД ЯЦЕНЮКА

На своїй сторінці у Фейсбук народний депутат так прокоментував мітинг профспілок,що проходив учора біля стін адміністрації :

«Ось і перший дзвіночок із Сумщини Арсенію Яценюку та тим депутатам, які не відправили уряд у відставку! Облишивши розмови, «круглі столи», профспілки вийшли на вулицю, щоб сказати про своє невдоволення провальною роботою Кабміну на чолі з Яценюком!

Люди не в силі більше затягувати пояса, плати за непомірними цінами та тарифами, отримуючи мізерні зарплати та пенсії. Напередодні Дня соціальної справедливості та Дня Героїв Небесної Сотні дуже символічно виглядає те, що люди вийшли на сумський Майдан аби нагадати, що два роки тому кращі сини України гинули не за таке майбутнє, яке сьогодні є, «завдячуючи» непрофесійній роботі Кабміну.


Разом з моїм колегою Сергієм Капліним є представником профспілок у Верховній Раді і повністю підтримую кожного з мітингуючих. Сьогодні люди досить коректно дали зрозуміти політикам, що їх треба чути, але, якщо уряд і далі буде гратися в «підкилимні» домовленості та не піде у відставку повним складом, профспілки Сумщини дадуть про себе знати і в Києві!»

12745673_467368950131495_8615555681858942290_n

Поділитися в соціальних мережах: